Wydarzenia i imprezy

Wręczenie nagród uczniom ze szkół Dolnego Śląska, którzy zakwalifikowali się do Ogólnopolskiego Finału Konkursu Wiedzy o Podatkach do

Data publikacji: 2024-06-28

Reprezentanci Dolnośląskiego Oddziału Krajowej Izby Doradców Podatkowych podczas uroczystości zakończenia roku szkolnego wręczyli uczniom zakwalifikowanym do Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy o Podatkach nagrody rzeczowe oraz złożyli podziękowania Dyrekcji Szkół oraz Nauczycielom (Opiekunom) za wkład w przygotowanie uczniów do konkursu. Powyższe działania mają na celu promocję zawodu doradcy podatkowego wśród młodzieży oraz kształtowanie w młodych ludziach właściwych postaw obywatelskich w zakresie wywiązywania się z obowiązków wynikających z przepisów składających się na prawo podatkowe w Polsce. Spotkania zacieśniają współpracę ze szkołami i nauczycielami przedmiotów o profilu ekonomicznym oraz zachęcają uczniów do udziału w kolejnych edycjach konkursu.

Nagrody uczniom z Zespołu Szkół Ekonomicznych im. Wincentego Stysia wręczyły doradczynie podatkowe z regionu Dolnego Śląska – Aneta Chmura oraz Romana Lewandowska. W I Liceum Ogólnokształcącym im. Jana Kasprowicza w Świdnicy gościła doradczyni podatkowa Małgorzata Mazur - Sobańska. Nagrodę uczniowi z Zespołu Szkół Politechnicznych w Głogowie wręczył członek Zarządu DO KIDP – Maciej Piotrowski. Zarząd Dolnośląskiego Oddziału KIDP pragnie złożyć serdeczne podziękowania doradcom podatkowych, którzy wsparli region w przekazaniu nagród w poszczególnych miastach Dolnego Śląska.


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookie w Twojej przeglądarce.