Aktualność: Kondolencje


 KONDOLENCJE

 

"Odszedłeś cicho, bez słów pożegnania.

Tak jakbyś nie chciał, swym odejściem smucić... tak jakbyś wierzył w godzinę rozstania,

że masz niebawem z dobrą wieścią wrócić"

                                                           Ks. J. Twardowski

 

Z wielkim żalem przyjęliśmy wiadomość o śmierci Naszego Drogiego Kolegi Andrzeja Kempy.


Andrzej od wielu lat pracował na rzecz samorządu doradców podatkowych, pełniąc istotne funkcje w Zarządzie Dolnośląskiego Oddziału Krajowej Izby Doradców Podatkowych. Był zawsze zaangażowany w życie naszej korporacji, oddany i sumienny, ale przede wszystkim był wspaniałym kolegą i człowiekiem ogromnej dobroci, który nigdy nikomu nie odmówił pomocy. 


Każde pożegnanie, a zwłaszcza to ostatnie, skłania do zadumy. Trudno wspomnieć o wszystkich inicjatywach i działaniach, które łączyły nas ze śp. Andrzejem, bo było ich bardzo dużo, a sam Andrzej zawsze bardzo aktywnie uczestniczył w sprawach naszej społeczności. 


Był naszym przyjacielem, kolegą i zaufanym współpracownikiem. 


Trudno uwierzyć, że jeszcze niedawno widzieliśmy Go w pracy, skupionego na sprawach dnia codziennego. Nie uda nam się już mu podziękować za wsparcie i Jego obecność wśród nas. Będziemy wspominać Jego życiowy optymizm i pogodę ducha. Zapamiętamy go jako człowieka ciepłego, życzliwego, któremu krzywda innych nigdy nie była obojętna.


Drogiej Małżonce Dzieciom i Całej Rodzinie składamy wyrazy szczerego współczucia.


Drogi Andrzeju, Nasz Przyjacielu, Spoczywaj w Pokoju.

 

                                                                           W imieniu 

 

Doradców Podatkowych Dolnego Śląska

Zarządu Dolnośląskiego Oddziału KIDP

Pracowników Biura Dolnośląskiego Oddziału KIDP

 

                                                                            dr Jacek Andrzej Zieliński

                                                                            Przewodniczący Zarządu DO KIDP

 



Wrocław, dnia 24 kwietnia 2020 r. 

 

 

Z głębokim żalem i smutkiem przyjęliśmy wiadomość o śmierci naszego Drogiego Przyjaciela Andrzeja. Ciągle trudno nam się z tym pogodzić.

 

Był dla nas inspiracją, wzorem wielkiego organizatora i społecznika, nad wyraz zaangażowanym w pracę na rzecz naszej korporacji. Należał do grona tych, którzy  z zapałem budowali samorząd doradców podatkowych, a następnie – z równie wielką pasją – działali na rzecz jego rozwoju. 

 

Od wielu lat aktywnie wspierał działania organów Krajowej Izby, m.in. w zakresie unowocześniania naszej struktury wewnętrznej i usprawniania procedur dla realizacji postawionych nam przez ustawodawcę celów. Był pomysłodawcą i twórcą sztandaru Krajowej Izby Doradców Podatkowych. Przez minione 2,5 roku - jako Sekretarz - wspierał prace Zarządu Dolnośląskiego Oddziału Krajowej Izby Doradców Podatkowych, ale równie aktywnie uczestniczył w życiu całej naszej zawodowej społeczności, znajdując przy tym czas dla Rodziny, Znajomych i Przyjaciół,  a dodatkowo –  spełniając się zawodowo.

 

Jego ogromna wiedza i doświadczenie, talent organizatorski i zapał, wprowadzały zawsze pozytywną atmosferę wszędzie tam, gdzie się pojawił. 

 

Jesteśmy Mu ogromnie wdzięczni za wielkie serce, entuzjazm i optymizm jakie wszystkim z nas okazywał.

 

Niełatwo znaleźć słowa pociechy w tych trudnych dniach. Możemy jednak życzyć Rodzinie, oraz wszystkim Najbliższym i Przyjaciołom sił do zniesienia bólu i wyrazić nadzieję, że czas złagodzi poczucie straty. 

 

Prosimy przyjąć od nas wyrazy szczerego współczucia

 

W imieniu Koleżanek i Kolegów z Krajowej Izby Doradców Podatkowych

 

 

 

Prof. dr hab. Adam Mariański 

Przewodniczący Krajowej Rady Doradców Podatkowych 

 

„Z przykrością dowiedziałem się o śmierci  Naszego Kolegi Doradcy Podatkowego Andrzeja Kempa. To wielka strata dla naszego środowiska.

W mieniu Zarządu Podkarpackiego Oddziału KIDP oraz całego środowiska doradców podatkowych regionu podkarpackiego na ręce Pana Przewodniczącego dla Rodziny, Najbliższych, Koleżankom i Kolegom Doradcom Podatkowym oraz wszystkim, których Ta śmierć  dotknęła osobiście  przekazujemy wyrazy  głębokiego współczucia.”

Z poważaniem

dr Marcin Rymaszewski

Przewodniczący Zarządu

Podkarpackiego Oddziału KIDP

 

 

Szanowni Koleżanki i Koledzy
Członkowie Zarządu Dolnośląskiego Oddziału KIDP

 

W związku z otrzymaną informacją, że zmarł Nasz Kolega Doradca Podatkowy Andrzej Kempa chcieliśmy złożyć wyrazy szczerego żalu i współczucia. Śmierć Andrzeja jest ogromną stratą dla całego samorządu doradców podatkowych.

Na zawsze pozostanie w naszej pamięci

 


Zarząd Pomorskiego Oddziału
Krajowej Izby Doradców Podatkowych

 

W imieniu Zarządu Kujawsko-Pomorskiego Oddziału KIDP wyrazy głębokiego współczucia.

Z poważaniem

 

Przemysław Piotrowski

Przewodniczący Zarządu

Kujawsko-Pomorskiego Oddziału KIDP

 

Kochani !

 

Miałem ogromną przyjemność i zaszczyt pracować z Andrzejem w mojej poprzedniej kadencji w Radzie. Pracowaliśmy w zespole, który zajmował się zmianami w przepisach prawa korporacyjnego. Nasza ścisła współpraca trwała nieco ponad rok. To upoważnia mnie do oceny Andrzeja. To fantastyczny mądry człowiek. Niezwykle ciepły i serdeczny. Myślę , ze darzyliśmy się wzajemną sympatią. Jestem szczerze wstrząśnięty wiadomością o Jego śmierci. Śmierć każdego człowieka to ogromny żal i ból. Gdy odchodzą najlepsi z nas to ból wielokrotny.

 

Cześć Andrzej, do zobaczenia .

 

Leszek Feder

 

 

Szanowne Koleżanki i Koledzy!

To wielka strata dla naszego środowiska.

Prosimy o przyjęcie wyrazów naszego współczucia  i przekazanie kondolencji od doradców podatkowych z Regionu Mazowieckiego KIDP.

 

 

Z poważaniem,

Paweł Trojanek

Przewodniczący Mazowieckiego Oddziału KIDP

 

 

 

Z ogromnym smutkiem i żalem przyjęliśmy wiadomość o śmierci Doradcy Podatkowego Andrzeja Kempy [*]. Andrzej był w bardzo bliskim kontakcie z Zarządem oraz doradcami Opolskiego Oddziału KIDP, zawsze oddany i zaangażowany w wiele spraw Doradców Podatkowych. Przekazujemy wyrazy głębokiego współczucia.

 


 

W imieniu Zarządu Opolskiego Oddziału

oraz koleżanek i kolegów z samorządu

 

Elżbieta Konopka

Przewodnicząca OOKIDP

 

„Z upoważnienia Zarządu Śląskiego Oddziału KIDP przekazuję wyrazy głębokiego żalu z powodu śmierci Pana Andrzeja Kempy.”

 

 

Śląski Oddział KIDP

 


DATA PUBLIKACJI: 2020-04-30 + pozostałe aktualności

Kontakt

tel.: (71) 342 15 13
Dolnośląski Oddział Krajowej Izby Doradców Podatkowych

Plac Solny 16 pok. 406
50-062 Wrocław

tel. (71) 342 15 13
fax. 48 71 342 15 16

x
x